Qualit projekty
Studie

Stavební studie

Aby naše služby byly komplexní, co se týče všech příprav před započetím stavby a v průběhu její realizace, zařadili jsme seznamu našich služeb také zpracování stavební studie. Studie staveb připravujeme na základě individuálních požadavků našich klientů.

Stavební studie – co to je a v čem spočívá jeho význam?

Stavební studie představuje jednoduchý návrh budoucí stavby, který se započíná ještě před sestavením samotné projektové dokumentace a stavebního rozpočtu.

Během sestavování stavební studie se v podstatě formuje základní koncepce stavby v žádané podobě. Se studii stavby se řeší dispoziční a prostorová koncepce. Cílem stavební studie je také umožnit vizuální pohled na funkční a také provozní řešení domu. Stavební studie dále informuje také o použitých materiálech, poukazuje na zvolené konstrukční prvky a zkoumá také exteriér budoucí stavby a umístění objektu v rámci stavební parcely.

Stavební studie nepředstavuje definitivní rozhodnutí. Je pouze možností vizualizace klientových představ a přání, která lze do určitého časového mezníku měnit podle dispozičních a finančních možností klienta.

Naše společnost vám nabízí přehledné a rychlé zpracování stavební studie. Díky bohatým zkušenostem a praxí v oboru jsme vám schopni sestavit takovou stavební studii, která bude jistě přesně odpovídat vašim představám a díky které se můžete podívat na vzhled vaší budoucí stavby.

Pro více informací nebo osobní schůzku nás neváhejte kontaktovat.

Qualit projekty© Copyright Qualit projekty | Projektová kancelář, stavební dozor | Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.