Qualit projekty
Stavba, realizace

Realizace staveb

Naše společnost Qualit projekty se již řadu let úspěšně specializuje na kompletní realizace staveb.

Realizace staveb si žádá pevný základ. Tím je míněna promyšlená analýza dané situace a finančních možností. Na to navazuje kvalitní a precizně provedená projekční činnost a bezproblémová realizace stavby.

S námi bude realizace stavby hračkou. Naše společnost disponuje fundovaným zázemím v podobě zkušeného týmu pracovníků a také spolehlivé spolupráce se subdodavateli.

Stavební systém OPTIMUR

Kromě vlastní projekční činnosti Vám můžeme nabídnout i realizaci domu v nízkoenergetickém standardu dle našeho vlastního úsporného stavebního systému pod značkou OPTIMUR®.

OPTIMUR® je stavební sytém koncipován tak, aby byla celá stavba navržena hospodárně jak po stránce provádění, tak hlavně v rámci prvotní investice, a následného provozu a údržby po celou životnost stavby. Jedná se o kombinaci zděného obvodového pláště a montovaných příček a podlah s vazníkovým, či tradičním vázaným krovem. Toto umožňuje i případnou seberealizaci vlastní kreativity zákazníka, kdy je možno dodat dům kompletně vybavený – tzn. „na klíč“, nebo v různých etapách rozpracovanosti.

  • OPTIMUR® - levný
  • OPTIMUR® - rychlý
  • OPTIMUR® - teplý
  • OPTIMUR® - prostorný
  • OPTIMUR® - variabilní

My, společnosti Qualit projekty, jsme doposud úspěšně zrealizovali řadu staveb, které jsou k dispozici k nahlédnutí v sekci „Galerie“.

Náš úspěch a kvalita našich služeb je dána především odbornými znalostmi, zkušenostmi, maximální péčí o zákazníky, plnění závazných termínů, výborná spolupráce se subdodavateli a také zajímavé ceny našich služeb.

Naší strategií je nejen oboustranná spokojenost z realizace staveb, ale také neustálá snaha o budování kvalitnější a pevnější pozice naší firmy na současném trhu s realizacemi staveb. Neustále se snažíme rozšiřovat naše znalosti z oboru projekčních činností a stavebnictví, prohlubovat je a tím široké klientele nabízíme čím dál tím více kvalitní služby.
Věříme, že společně s vámi se nám podaří vytvořit a také zrealizovat takový projekt, který bude odpovídat vašim přáním a požadavkům.

V případě realizace projektová dokumentace zdarma!

Možnost zajištění financování.

K dispozici prohlídka vzorového domu po předešlé telefonické domluvě.

Fotografie jednotlivých projektů si můžete prohlédnout v Galerii

Qualit projekty© Copyright Qualit projekty | Projektová kancelář, stavební dozor | Všechna práva vyhrazena. Tvorba webových stránek AiVision s.r.o.